Dodaj się do podglądaczy !

poniedziałek, 27 lipca 2009

Najlepsza MeDoll 27 lipiec

Najlepsza MeDoll 27 lipiec - _anto_
MEDOLL
Makijaż - Cudowny !!! Twarz medoll jest idealna. Wprost zauroczyła mnie. Cudowne dobranie kształtu oczu, ust, i nosa wszystko ze sobą współgra. Wielkie brawa się należą !
Ubranie - Ładnie, klasycznie jest Ok. Jedyny minusik za torebkę nowoczesna, młodzieżowa torebka nie pasuje do eleganckiego stroju, chociaż przyznam że akurat w tym zestawienie najgorzej nie jest.

APARTAMENT
Apartament przyniósł rozczarowanie. Tylko trzy otwarte pokoje z tym że i one nie są urodziwe. Puste lub "Zaśmiecone" pomieszczenia dają dziwne reakcje, mi osobiście "nie wpadły w oko". Gdybym miała poddać apartament ocenie dałabym 2/6.

SCENERIE I ALBUM
Na pierwszy ogień scenerie, są średnie. Nie zapierają dechu w piersiach ale ich poziom "nie ośmiesza" _anto_. Bardzo podoba mi się sceneria "black-white" jest klasyczna i skromna- taka jakie najbardziej lubię. Przyszedł czas na album, tu się zawiodłam -totalna klapa... No ale gdzieś musi być ten --- [minus].

CZY POWINNA BYĆ CG ?
W tym przypadku sama nie wiem ale jedna chyba nie, jednak gdyby poprawiła apartament, scenerie a przede wszystkim album było by cudownie. !

0 wypowiedzi:

Prześlij komentarz